پایگاه فرهنگی آخرین وارث
الإمام علیٌّ علیه السلام الإیثارُ أعلى مراتِبِ الكَرَمِ، و أفضلُ الشِّیَمِ ایثار، بالاترین مرتبه بخشندگى و برترین خوى است میزان الحكمه، جلد 1، ص 22

... .. .. .. .. ...
  بهشت زیر پای مادران است، حتّی در برنامه زنده تلویزیون!
آروزی یک بچّه: کاش پدر و مادرم حیوون بودن!
ازدواج دکتر چمرانم برای خودش داستانیه!
عامل قرآن سوزی در بحرین گزارش شد
حقّ دارید مساجد رو تخریب کنید...!
آقازاده های فاسد را سنگسار کنید و گرنه ...!
گفتگویی دوستانه بین من و ح طباطبایی، جوون عزیز ایرانی مقیم مالزی
مشاعره ای به یاد جوانی
لینک باکس بازار
تحرکات داییان سفیانی در آخرالزمان
شكایت یك چوپان از رئیس جمهور!
كد لینك باكس پایگاه فرهنگی آخرین وارث
افتتاح كلاغ نیوز
چوپان دروغگو، اهل كدوم كشوره؟
مسجد شاه چراغونه، بچه گدا فراوونه
صفحات : ....................
    
 با «عروس آسمان» در راسخون و «شأن نزول کوثر» در تبیان »»» در زیر شاخه:      
كپی این مطلب با ذكر منبع بلا مانع است.» «عروس آسمان» عنوان ویژه نامه سایت راسخون است.

» پایگاه تبیان نیز ویژه نامه «شأن نزول کوثر»را به همین مناسبت در فضای مجازی منتشر کرده است.


 

ن

«عروس آسمان» عنوان ویژه نامه سایت راسخون است. 
  تاریخ ولادت حضرت فاطمه(س)، خلقت نورانی حضرت زهرا(س)، فضائل آن حضرت(س) به روایت عایشه و پرسمان حضرت فاطمه(س) و مصحف حضرت فاطمه(س) فراتر از شناخته های بشری، از بخش های این ویژه نامه است. 
  مولودی میلاد حضرت زهرا(س)، متن کتاب زهرا(س) مولود وحی، کارت پستال و پیامک ویژه روز ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن نیز در ویژه نامه عروس آسمان وجود دارد. 
  برای دسترسی به ویژه نامه عروس آسمان به نشانی
http://www.rasekhoon.net/Article/Article.aspx?ID=29571مراجعه کنید. 
  پایگاه تبیان نیز ویژه نامه «شأن نزول کوثر»را به همین مناسبت در فضای مجازی منتشر کرده است. 
  بخش اول این ویژه نامه مقالات: هشت ارغوان قصه ناتمام صدیقه(س)، خدا در زندگی فاطمه(س)، کتاب شناخت حضرت زهرا(س)، گوشه ای از کرامات حضرت فاطمه(س)، چهل حدیث گهربار منتخب، یک آسمان پروانه، مقدس ترین واژه دنیا و مادری که معجزه می کند، را در بر دارد. ...
 


ملاحظات: بقیه در ادامه مطلب

بخش دوم این ویژه نامه به «داستان» اختصاص داده شده است و داستان های: ماجرای هم زدن غذا با انگشت و تماشای عایشه، شوخی حضرت فاطمه و علی(علیهما السلام)، 15 خطر نماز (مواظب باشید)، حضرت فاطمه(س) ملائکه را خنداند، روفائیل فرشته حضرت زهرا(س) و بوسه بر دست های او، در این بخش آمده است.
 
تفسیر کوثر، زهره زهرا، من، اما شکستم، سلام مادرِ بابا، خلاصه ای ز علی و وقتی خدا دو چشم تو را رو به راه کرد، نیز سروده هایی است که در بخش «شعر» ویژه نامه شأن نزول کوثر قرار گرفته است. همچنین؛ علی وار، زهرا بوده ای، دلخوشی پیامبر(ص)، فاطمه می آید، سرچشمه فزاینده رحمت، هدیه ای بی نظیر، آئینه ها دانه های تسبیح تواند، خوش آمدی! و زلال ترین چشمه زمین، در بخش «متن ادبی» قرار داده شده است.
 
سایر بخش های این ویژه نامه عبارتست از:تعصب شکنی های حضرت زهرا(س)/سخنرانی، سرور و شادمانی/مولودی،مولودی/ عربی، زیارت حضرت فاطمه(س)/صوتی، تو کوکبی یا کهکشان / همخوانی صوتی ، حکایت های فاطمی/صوتی، باران  نور/ تصویری ، مولودی خوانی/تصویری، تصاویر ویژه و Screensaver.
 
برای دسترسی به ویژه نامه «شأن نزول کوثر» به نشانی
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=126013مراجعه کنید.
 
*
پایگاه دیگری که در همین رابطه ویژه نامه ای منتشر کرده است، تبیان اصفهان است. بخش اول این ویژه نامه به مبحث حجاب و فلسفه و آثار آن اختصاص داده شده است. احکام حجاب از دیدگاه آیات قرآن کریم، الگوی قرآنی در حجاب و عفاف، آیه حجاب، رعایت عفت در خانواده، زمینه حجاب و عفاف، معنای حجاب/کشف حجاب و فلسفه و آثار حجاب، از مطالب این بخش است.
 
بخش دوم با عنوان «مطلع عشق»، به ارائه مطالبی برگرفته از کتاب «مطلع عشق»، نوشته محمدجواد حاج علی اکبری، می پردازد. ازدواج، ناموس طبیعت، دستور شریعت، کانون گرم خانواده، غروب عشق و قحطی عاطفه در غرب و حقوق متقابل زن و مرد، عنوان چهار کلامی است که در این بخش آمده است.
 
مجموعه سخنرانی های رهیر معظم انقلاب(مدظله العالی) در مورد شخصیت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن در سال های مختلف (در 3 بخش) و ابعاد شخصیت فاطمه زهرا(س) در اندیشه امام خمینی، بخش پایانی این ویژه نامه را تشکیل می دهد.
 
برای دسترسی به ویژه نامه تبیان اصفهان به نشانی
http://esfahan-tebyan.ir/user/Index.jsp?SID=1443&lang=Fa مراجعه کنید.

منبع خبر: www.iqna.ir

|لینك ثابت| نوشته شده توسط حسین الادری در پنجشنبه 13 خرداد 1389 و ساعت 01:30 ق.ظ | نظرتون ()