پایگاه فرهنگی آخرین وارث
الإمام علیٌّ علیه السلام الإیثارُ أعلى مراتِبِ الكَرَمِ، و أفضلُ الشِّیَمِ ایثار، بالاترین مرتبه بخشندگى و برترین خوى است میزان الحكمه، جلد 1، ص 22

... .. .. .. .. ...
  بهشت زیر پای مادران است، حتّی در برنامه زنده تلویزیون!
آروزی یک بچّه: کاش پدر و مادرم حیوون بودن!
ازدواج دکتر چمرانم برای خودش داستانیه!
عامل قرآن سوزی در بحرین گزارش شد
حقّ دارید مساجد رو تخریب کنید...!
آقازاده های فاسد را سنگسار کنید و گرنه ...!
گفتگویی دوستانه بین من و ح طباطبایی، جوون عزیز ایرانی مقیم مالزی
مشاعره ای به یاد جوانی
لینک باکس بازار
تحرکات داییان سفیانی در آخرالزمان
شكایت یك چوپان از رئیس جمهور!
كد لینك باكس پایگاه فرهنگی آخرین وارث
افتتاح كلاغ نیوز
چوپان دروغگو، اهل كدوم كشوره؟
مسجد شاه چراغونه، بچه گدا فراوونه
صفحات : ....................
    
 اظهارات یك بهایی تازه مسلمان شده »»» در زیر شاخه:      
كپی این مطلب با ذكر منبع بلا مانع است.» علت مسلمان شدنم وجود سوالات بی جواب از تعاریف فرقه بهائیت بود.

» برخی از عقاید بهایی ها


یك بهائی تازه مسلمان شده گفت:علت مسلمان شدنم وجود سوالات بی جواب از تعاریف فرقه بهائیت بود.
به گزارش ایسنا ، مهناز رئوفی در همایش "جهان بدون صهیونیسم و جهان دربند ادیان ساختگی " با بیان این مطلب، افزود:در دوران کودکی سوالات زیادی از نقاط ضعف و مسائل نامفهوم بهائیت در ذهن من شکل گرفت و باعث شد به دنبال یافتن پاسخ آنها به کتب غیر بهائی مراجعه كنم، همین پیگیری‌ها باعث شد به باطل بودن این دین پی بردم.
وی با بیان اینكه فرقه بهائیت دارای 12 تعلیم اصلی است که اکثر سوالات من نیز از میان همین تعالیم به وجود آمد، افزود:با اینكه یكی از این تعالیم جستجوی حقیقت است، میان بهائیان این گونه نیست و جوانان حتی حق مطالعه کتب غیر بهائی را ندارند.
وی ادامه داد: اصل دین بهائی بر اساس تعالیم برداشت شده از دین اسلام است، و در واقع بهائیت با برداشت‌های نادرست از این دین به نفع خود بهائیت را به وجود آورده است.

بقیه در ادامه

 

 این بهائی تازه مسلمان شده همچنین با بیان اینكه این نوع دین دارای نقاط تاریک و مبهم بسیاری دارد، اظهارداشت: وقتی به دنبال پاسخ سوالات خود گشتم، نقاط تاریک و مجهولات در ذهنم کشف شد و باعث گرویدن من به دین اسلام گردید.

رئوفی در خصوص نقاط مورد حمله بهائیان در اسلام گفت:اعضاء این دین به سمت افراد ساده لوحی میروند که اطلاعات کافی در رابطه با دین خود ندارند و با مطرح کردن چند سوال باعث به وجود آمدن اغتشاش در اذهان می شوند.

وی با بیان اینکه سومین عضو از بهائیان است که از آن رو گردان شده است، اظهارداشت: اعضاء خانواده من که از فعالان بهایی بودند ، مرا طرد کرده‌اند و هیچکدام در این راه پشتیبان من نبودند.

رئوفی در رابطه با رفتار بهائیان با وی پس از گرویدن به اسلام گفت : آنها به علت اینکه فکر می کنند من تحت شکنجه مسلمانان مجبور به این کار شده‌ام و کتاب‌ها را از روی اجبار به چاپ رسانده ام، تنها از حضور من در جلسات خود جلوگیری می کنند .

وی در ادامه بهاییان را به دو گروه تقسیم کرد و گفت: یك عده از آنها از باطل بودن فرقه‌ی بهائی مطلعند و با مخفی کاری دیندارهستند و عده دیگر پیرو دین پدر خود بوده و عاشقانه برای آن کار می کنند.

وی در رابطه با حمایت‌های استعمار از این فرقه نیز تصریح كرد: اگر به تاریخ بنگریم مشاهده می‌كنیم که بهائیت تحت حمایت های استعمار و کشورهای بزرگ به ترقی و رشد رسیده است.

این بهائی تازه مسلمان شده افزود: آنها با برگرداندن معانی روایات و احادیث به سمت و سوی دیگر در صدد تخریب دین اسلام و منحرف ساختن جوانان بهایی از تعالیم واقعی هستند.

وی همچنین اظهار داشت: بهائیان تمام پیامبران را قبول دارند، اما معتقدند که تعالیم آنها مربوط به زمان خود بوده و دیگر از نظر ارزش زمانی بی ارزش شده اند و ما نیازمند دین جدیدی هستیم تا بتوانیم زندگی کنیم و آن جز بهاییت نیست

وی اضافه كرد: برخی تعالیم در مدرسه باعث سوال در ذهن بهاییان می شود که بهائیت با گذاشتن دوره های برگردان تعالیم قرآنی از بروز سوال در ذهن فرزندان خود جلوگیری می کند.

رئوفی همچنین در خصوص گسترش بهائیت، اظهارداشت : هیچ روستایی نیست که بهائیان در آن نماینده نداشته باشند، چرا كه به صورت گسترده در روی زمین پراکنده شده اند و بدنبال هدف خود که حکومت بر تمام دنیاست تلاش می کنند.

این بهائی تازه مسلمان شده در پایان به جوانان توصیه كرد: سعی کنید ایمان خود را تقویت کرده و تلاش کنید مانند بهائیان هماهنگ شده و در ترویج و گسترش دین اسلام بکوشیم و این جز از طریق افزایش مطالعات میسر نمی شود.

عقاید بهاییت:
به چند مورد از عقاید آنها اشاره مى‏شود:
1- این فرقه مى‏گوید، سید على محمد باب امام زمان است كه ظهور كرده و با ظهور او اسلام پایان گرفته و اینك دین جدید ظهور كرده و مردم باید همگى بهایى شوند.
(شخصیت و اندیشه‏هاى كاشف الغطاء كتاب (الایات البینات) به كوشش دكتر احمد بهشتى، ص 109، كانون نشر اندیشه اسلامى)

2- بهائیها پنهان كردن دینشان را ضرورى مى‏دانند به اصطلاح قائل به تقیه هستند.

3- روزه آنها نوزده روز است که قبل از عید شروع و به عید نوروز ختم مى‏شود. ماه بهایی 19 روز است.

4- نماز جماعت باطل است مگر در نماز میت.

5- قبله آنها مرقد بهاءالله است در شهر عكا.

6- حج براى مردان واجب است و بر زنان واجب نیست، حج آنها زیارت خانه‏اى است كه بهاء در آن اقامت داشته، یا خانه‏اى است كه سید على محمد باب در شیراز در آن سكنى داشته است.

7- اعیاد آنها :
- عید ولادت باب، اول محرم.
- عید ولادت بهاء، دوم محرم.
- عید اعلان دعوت باب، پنجم جمادى.
- عید نوروز،
(المدخل الى دراسة الادیان والمذاهب، العمید عبدالرزاق محمد اسود، ج 3، صص 311 - 308، انتشارات الدار العربیة للموسوعات).

8- ازدواج با محارم غیر از زن پدر , حلال می باشد. (یعنی با حكم بر حرمت ازدواج با زن پدر , ازدواج با خواهر و دختر و عمه و خاله و دیگران حلال می گردد!)

9- معاملات ربوی آزاد و حلال است.

10- حجاب زنان ملغی می باشد(بی حجابی آزاد و حلال).

11- دخالت در سیاست ممنوع می باشد.

|لینك ثابت| نوشته شده توسط حسین الادری در دوشنبه 16 فروردین 1389 و ساعت 06:19 ق.ظ | نظرتون ()