پایگاه فرهنگی آخرین وارث
الإمام علیٌّ علیه السلام الإیثارُ أعلى مراتِبِ الكَرَمِ، و أفضلُ الشِّیَمِ ایثار، بالاترین مرتبه بخشندگى و برترین خوى است میزان الحكمه، جلد 1، ص 22

... .. .. .. .. ...
  بهشت زیر پای مادران است، حتّی در برنامه زنده تلویزیون!
آروزی یک بچّه: کاش پدر و مادرم حیوون بودن!
ازدواج دکتر چمرانم برای خودش داستانیه!
عامل قرآن سوزی در بحرین گزارش شد
حقّ دارید مساجد رو تخریب کنید...!
آقازاده های فاسد را سنگسار کنید و گرنه ...!
گفتگویی دوستانه بین من و ح طباطبایی، جوون عزیز ایرانی مقیم مالزی
مشاعره ای به یاد جوانی
لینک باکس بازار
تحرکات داییان سفیانی در آخرالزمان
شكایت یك چوپان از رئیس جمهور!
كد لینك باكس پایگاه فرهنگی آخرین وارث
افتتاح كلاغ نیوز
چوپان دروغگو، اهل كدوم كشوره؟
مسجد شاه چراغونه، بچه گدا فراوونه
صفحات : ....................
    
 حقّ دارید مساجد رو تخریب کنید...! »»» در زیر شاخه: نوشته های من . سیاست مدار . زلال احكام (پخش زنده) .      
كپی این مطلب با ذكر منبع بلا مانع است.


 

» حقّ دارید مساجد رو تخریب کنید...!

وقتی اخبار تخریب مساجد را می شنوم با خودم می گم چرا مساجد؟

..........................................................................................................

» با خودم میگم ببین! اگه اینا مساجد رو تخریب می کنن بخاطر اینه که یه زخمی از این مساجد به تنشون نشسته. معلوم میشه مساجد علاوه بر دعای کمیل و توسل، علاوه بر عزاداری و سینه زنی یه چیزه دیگه ای هم یاد بچه مسجدیا می ده. اصلا همین توسل و عزاداریارو نباید دست کم گرفت.

از امشب دیگه مصمم تر شدم تا نماز خودمو توی مسجد بخونم. حالا دیگه افتخار می کنم از اینکه یه بچه مسجدیم. تازه می فهمم بچه مسجدی یعنی چه؟ تازه فهمیدم باید یه جواب کوبنده برا اوناییکه مسجد نیامدنشون رو خیلی راحت توجیه می کنن آماده کنم. حرفایی که می خوان توجیه گر تنبلیشون باشه. خادم کج و کولست. روحانی با حال نیست. مداح انکر الاصواته. فلان نمازگزار سرش کجه یا فلانی تهش کجه و ... .(اخبار سابقه تخریب مساجد در ادامه)

بهتره واقع بین باشیم. به نظرت چرا دشمنا، اسرائیل و آل خلیفه و آل سعود دست به تخریب مساجد می زنن؟ اگه باور نداری بخون تا باورت بشه:

 1. چهار نفر از علمای برجسته بحرین با صدور بیانیه‌ای به حاكمان این كشور درباره تخریب مساجد و عبادت‌گاه‎ها، اهانت به قرآن كریم و حمله به حسینیه‌ها هشدار دادند.
 2. تخریب مساجد و حسینیه‌ها و آتش زدن قرآن و كتب ادعیه نشانه بارز‌ ‌كفر آل سعود و آل خلیفه است.
 3. در حالی مساجد تخریب می شوند كه محل‌های فساد مانند تفریحگاه‌ها و سالن‌های رقص و محل‌های فروش مشروب آزادانه فعالیت می‌كنند.
 4. تخریب 28مسجد و نیز به آتش كشیدن 41 نسخه قرآن كریم توسط رژیم آل خلیفه، بزرگترین اشتباه استراتژیك آنها است.
 5. آیت الله جوادی آملی گفت: كافر بودن آل خلیفه و آل سعود محرز است، زیرا آنها علاوه بر تخریب كردن مساجد و حسینیه‌ها، به قرآن كریم هم رحم نكردند و این كتاب الهی را به آتش كشیدند.
 6. برخی از مساجد تخریب شدهعبارتند از: مسجد "الانوار "، مسجد "المؤمن " ، "ام البنین "
 7. تخریب شدن مسجد "الزنتان " توسط نیروهای قذافی.
 8. گردان‌های قذافی مسجد  المیدان در الزاویه را با خاك یكسان كردند. آمده است كه مسجد المیدان مركز انتفاضه مردمی بود كه در تاریخ 17 ماه گذشته در این شهر آغاز شد.
 9. مأموران دولتى و نیروهاى وابسته به وزارت امور دینى آذربایجان اعلام كرده‏اند كه قصد دارند طى چند روز آینده مسجد "حضرت فاطمه زهرا(س)" را تخریب كرده و در جاى آن ورزشگاه بسازند.
 10. در پی گسترش آمار توریست در اردن، دولت این كشور به تازگی اقدام به تخریب برخی مساجد در شهر "عقبه" كرده تا به جای آن اماكن توریستی بسازد. تاكنون دو مسجد به نام‌های "الشمیسانی " و "السكینة الاولی " تخریب شده و به جای آن ها طرح های توریستی از جمله یك كلوپ شبانه ساخته شده است. پیش از این نیز مسجدی با نام "السواقین " توسط دولت تخریب شد و زمین آن جهت ساخت یك طرح توریستی مورد بهره برداری قرار گرفت.
 11. مردم مسلمان تركیه در واكنش به تخریب مسجد حضرت فاطمه (ع) در جمهوری آذربایجان و نیز تخریب مسجد در نابلس توسط رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زدند.
 12. رژیم صهیونیستی صبح امروز همچنین پس از به آتش كشیدن این مسجد و قرآن های آن در نابلس با حمله به یك مسجد در نوار غزه اقدام به تخریب بخشهایی از آن كرد. این مسجد در منطقه "الدهینیة " در شرق رفح واقع شده است.
 13. دولت منتخب فلسطین به ریاست "اسماعیل هنیه " امروز اقدام رژیم صهیونیستی در به آتش‌كشیدن یك مسجد در كرانه باختری و تخریب یك مسجد دیگر در جنوب نوار غزه را به شدت محكوم كرد.

منابع در نزد پایگاه فرهنگی آخرین وارث موجود است. 

|لینك ثابت| نوشته شده توسط حسین الادری در دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 و ساعت 03:06 ق.ظ | نظرتون ()